IŠTOBULINTA GAMTOS
  • Video
  • Naujienos ir akcijos
    2019m. Naujiena Fasadų adpailos sprendimai iš WPC. 01_Titel-2_ret-d72e403a HB_Fassade-3cf9dee7

Aplinka

Saugokime aplinką
aplinka

Medžiaga - natūralus medienos pluoštas iš brandžių miškų ir aukštos kokybės polimerų su priedais - gali būti grąžinami perdirbimo procesams.

Aplinka

veikia mūsų gyvenimus įvairiai, daro įtaką sprendimams, pasirinkimams, gyvenimo kokybei. Nuolat girdime kalbas apie ekologiją, vartojimą, aplinkos teršimą, gamtos išteklių mažėjimą, tačiau didelė dalis žmonių, vis dar lieka abejingais ir nesiima jokių veiksmų, siekiant sumažinti šią problemą. Tinkamai sutvarkyta aplinka praplečia jūsų namų erdvę, papildomą vertę sukuria įrengtos poilsio ir lauko pramogų erdvės. Jūs galite „žaliai“ prižiūrėti savo nuosavybę ir sutaupyti savo laiką bei pinigus.
Saugokite savo ir aplinkinių aplinką. Naudokite tik aplinkai nežalingas medžiagas. Specialiame grąžinimo procese senos megawood® terasinės lentos yra tvarkomos ir perdirbamos sekančiam panaudojimui. Todėl, kad mes kasdien gyvename aplinkosaugos srityje ir visada galvojame apie rytojų. Mes esame laimingi galėdami paimti jūsų panaudotas megawood® terasines lentas ir tai darome nemokamai. Visos tinkamai paruoštos megawood® grindlentės gali būti grąžinamos į įprastą megawood gamybos procesą. Tokiu būdu, iš senų megawood® terasos lentų atsiranda nauji aplinką tausojantys produktai iš Megawood®. Šis procesas yra unikalus , medienos polimerinių medžiagų srityje ir pabrėžia mūsų aukštus reikalavimus aplinkosaugai visame pasaulyje. Norint sužinoti daugiau apie perdirbimo proceso kodeksus, prašome apsilankyti mūsų interneto svetainėje: www.megawood.lt/apie-megawood/perdirbimas

Ekologija

– 100% mediena iš atsinaujinančių miškų.

Perdirbimas

– senos megawood lentos gali būti panaudojamos naujų megawood lentų gamybos procese.