Kokybė iš gamtos
  • Video
  • Naujienos ir akcijos
    2019m. Naujiena Fasadų adpailos sprendimai iš WPC. 01_Titel-2_ret-d72e403a HB_Fassade-3cf9dee7

Kokybė

Aukščiausia kokybė

kokybė

Kokybė viena iš pagrindinių kriterijų Megawood produkcijoje

Megawood® produktams yra taikomi griežti kokybės reikalavimai

dėl HOLZWERKSTOFFE e. V sertifikavimo. Todėl mūsų gaminiai yra nuolat tikrinami įmonės viduje ir periodiškai tikrinami išorinių kokybės tikirinimo įmonių. Tokiu būdu mes visada garantuojame aukštą mūsų gaminių kokybę, tai įrodo Holzwerk e.V kokybės ženklas ant mūsų gaminių.
Su savo kokybės ženlu HOLZWERKSTOFFE e. V garantuojamas paslaugos ilgaamžiškumo veikimas šiose srityse, saugaus naudojimo, higienos, sveikatos ir aplinkosaugos. Daugiau informacijos: www.qg-holzwerkstoffe.de
Natūralios ir neteršiančios medžiagos jums turėtų teikti pirmenybę. Montuojant terasas megawood teikia pirmenybę, kad megawood produkcija užtikrintų vaikų saugumą.
Taip pat yra išdavusi sertifikatą Drezdene įsikūrusi nepriklausoma „Entwicklungs- und Prüflabor Holztechnologie“ (EPH) (Medienos technologijų plėtros ir bandymų laboratorija), ši laboratotija netgi suteikė mums žaislų tinkamumo apdovanojimą, atsižvelgiant į griežtas DIN EN 71-3 standarto taisykles. Todėl „Megawood“ šiame sektoriuje atlieka novatorišką vaidmenį.

Apdovanotas

– už geriausią kokybę, puikiai atitinka griežtus kokybės ženklo reikalavimus „Kokybė ir testavimas medienos-polimerinių medžiagų“

Nekintantis

– nedidelis išsiplėtimas prie didelės temperatūros kaitos

Tvirtas

– nepralenkiamas asortimentas