Kokybė iš gamtos
  • Video
  • Naujienos ir akcijos
    2019m. Naujiena Fasadų adpailos sprendimai iš WPC. 01_Titel-2_ret-d72e403a HB_Fassade-3cf9dee7

Aukščiausia kokybė

Aukščiausia kokybė
Dynamic Featured Image

Unikalus ryšys – aukščiausia kokybė

Aukščiausia kokybė

Megawood nustato naujus kriterijus terasos konstrukcijoje: ekologiškai vertinga dėl technikos pažangos, aukščiausios kokybės, rafinuotų paviršių ir daugybės dizaino galimybių. Megawood terasinės lentos gaminamos moderniausių gamybos įrenginių, kurių medienos pluoštai sudaro iki 75%.

Medienos plaušai yra pagaminti iš tvarių miško išteklių, kurie yra tvariai valdomi ir yra sertifikuojami pagal skaidrią, nepriklausomą sistemą, PEFC sertifikatą, siekiant užtikrinti tvarią miškininkystę. PEFC sertifikatas yra pasaulinis „Miško MOT“.

Visas gamybos procesas – nuo žaliavos iki užbaigto produkto – yra sertifikuotas ir patikrintas nepriklausomų ekspertų. Aplinkai nekenksmingos rišamosios medžiagos, priedai ir natūralūs pluoštai yra sujungti į patentuotą gamybos procesą, siekiant sukurti ilgalaikę megawood medienos-polimero medžiagą. Šis procesas natūraliems medienos plaušams suteikia ypatingą atsparumą ir aukščiausią kokybę.

Visos teigiamos medienos savybės yra išsaugotos ir papildomos daugybę naujų pranašumų. Visi komponentai yra be PVC ir gali būti grąžinami į Megawood perdirbimo grandinę. Megawood gaminiams taikomi aukšti „Qualitätsgemeinschaft Holzwerkstoffee“ reikalavimai. V. (Vokietijos medienos pramonės asociacija) kokybės ženklas E67.

Maža šilumos plėtra – net esant aukštai temperatūrai.

Unikalus paviršiaus kietumas – labai atsparus įbrėžimams ir slėgio taškams.

Atsparumas – labiau atsparus vabzdžiams ir grybams nei kieta mediena.