Pasirink tai, kas tau patinka
  • Video
  • Naujienos ir akcijos
    2019m. Naujiena Fasadų adpailos sprendimai iš WPC. 01_Titel-2_ret-d72e403a HB_Fassade-3cf9dee7

Konstrukcinė lenta

konstrukcinė _lenta

Megawood-spalvos

Megawood konstrukcinė lenta

iš megawood asortimento yra tikras universalumo įsikūnijimas. Jos gali būti naudojamos ne tik kaip pagrindas, bet taip pat laiptų, suoliuko ar vazonų gamybai.
Megawood® lenta tinka tiltelio statyboms arba tiltelio apkalimams. Ji pajėgia išlaikyti labai dideles apkrovas todėl jos tokios universalios ir montuojamos ten kur kiti panašūs produktai didelės apkrovos neišlaiko. Megawood konstrukcinės lentos gali būti įvairių spalvų: slate grey, basalt grey, lava brown, natural brown ir nut brown.

Konstrukcinė lenta yra dviejų ilgių: 4200 mm (40 x 145 mm),  3600 mm (40 x 112 mm)


Kiti gaminiai naudojant megawood konstrukcinę lentą

Lieptelis

Net labai sudėtingoje srityje, kaip tiltelio ar liepto pastatymas, Megawood® lentos su ašies matmenimis iki 100 cm ir iškyšos iki 20 cm naudojamos kaip tiltelio pagrindas.

konstrukcinė lenta kaip lieptas

 


Laiptai

Megawood® konstrukcinės lentos idealiai tinka kaip danga ir konstrukcija jūsų kiemo laiptams. Dėl megawood statybinių sijų didelės apkrovos galimybių, yra galimi laiptų montavimai su ašies matmenimis iki 80cm ir iškyšomis iki 20cm.  laiptai-1Suolas

Megawood® lenta su ištisiniais struktūriniais poliais gali būti pastatyta su ašies matmenimis iki 130 cm ir iki 25 cm iškyšomis. Elegantiška sėdynė ir atlošas sudaro vientisą vaizdą, kuris Jums žada labai komfortabilų sėdėjimą. Sukomplektuoti suolai galimi visomis penkiomis mūsų siūlomomis spalvų variacijomis.

konstrukcinė lenta kaip suoliukas


Smėlio dėžė

Idealiai tinka mažiems vaikams: nėra pavojingų atplaišų, ilgaamžė. Vėliau taip pat gali būti naudojama kaip pakelta lova.

megawood-smėlio-dėžė


 Dekoratyvinis vazonas

Dekoratyvinis vazonas pagamintas iš konstrukcinės lentos ir megawood terasinių lentų derinio. Ilgaamžis, nereikalaujantis jokios priežiūros, kaip ir visa megawood produkcija.

megawood-vazonas