Išsirinkite tai kas Jums patinka
  • Video
  • Naujienos ir akcijos
    2019m. Naujiena Fasadų adpailos sprendimai iš WPC. 01_Titel-2_ret-d72e403a HB_Fassade-3cf9dee7

Megalite LED Šviestuvai

Nuostabi atmosfera visą naktį

neo-rauch-leipzig

Apsišvieskite savo terasą su megalite LED šviestuvais

Sutikite, nėra nieko maloniau, nei vakarus leisti savo išpuoselėtoje terasoje ar balkone: kvapnūs augalai, džiuginantys savo ryškiais žiedais, patogūs sodo baldai, sutvarkyta ir skoninga aplinka, degančios žvakės arba šviestuvai sukuria tikrai magišką aplinką.

Nuolat švelniai šviečiantys šviestuvai ne tik parodys kelią iki durų, bet ir suteiks aplinkai jaukumo. Nuolatinis apšvietimas kartu gali atlikti ir dekoratyvinę funkciją, jei apšviečia ir gražų fasadą ar augalus. Galima įsirengti sistemą, kuri automatiškai įsijungia sutemus ir išsijungia prašvitus.

Ar norėtumėte mėgautis savo terasa, kai ji tamsi? Tada naudokite „megalite“, kad sukurtumėte atmosferos šviesos akcentus. LED linijinis ir taškinis derinys idealiai papildo mūsų megawood® terasas. „Megalite“ sistemą galima naudoti horizontaliai ir vertikaliai.

Jie gali būti individualiai sutrumpinti ir todėl tinka visų dydžių terasoms. Homogeninė šviesos juosta suteikia malonią, šiltą šviesą. Kartu su šviesos diodų taškiniu šviestuvu jie sukuria jūsų terasoje šviesos atmosferą, kurią galite kontroliuoti, kiek norite.

megalite-Linear

Megalite LED grindų šviestuvai pagaminti iš nerūdijančio plieno su apsauginiu stiklu yra idealus vaizdo papildymas prie Megawood grindlenčių. Šie apšvietimai prieinami dviejais dydžiais „Mini“ ir „Maxi“, šviesos spalvos yra šiltai balta.

megalite-3d

Dėka šiuolaikinių LED technologijų megalite grindų šviestuvai ypač ekonomiški. Jie taip pat įrengti su prieblandos jutikliais. Priklausomai nuo krentančios šviesos intensyvumo, megalite LED apšvietimo sistema automatiškai įsijungia arba išsijungia.

Megalite apšvietimo sistema dažnai naudojama kaip optinė terasos riba ir taip atkreipia dėmesį į skirtinigus terasos lygius. Tai papildomai apsaugo nuo nelaimių, jei jūs nenorite montuoti apsauginių turėklų. Megalite LED grindų šviestuvai sukuria stilingą, patogią ir šiltą atmosferą. Žaiskite su šviesa.

Megalite LED šviestuvai

 

Megalite LED šviestuvų montavimas: