Išsirinkite labiausiai Jums patinkančias
  • Video
  • Naujienos ir akcijos
    2019m. Naujiena Fasadų adpailos sprendimai iš WPC. 01_Titel-2_ret-d72e403a HB_Fassade-3cf9dee7

Megawood terasinės lentos

megawood-barefoot-boards
Gyvenimas yra ten kur yra Megawood

Didžiulis megawood asortimentas išpildys visus jūsų norus

Megawood terasinės lentos garantuoja natūralias spalvas, įspūdingus paviršius ir vienetines produktų savybes. Didžiulis megawood asortimentas išpildys visus jūsų norus. Platus asortimentas nepalieka vietos norams, nes mes apie viską pagalvojom.

Kiekviena terasinė lenta yra unikali

Unikali, kaip ir pati gamta: megawood PREMIUM grindlenčių malonus eksterjeras, atskirai nuobliuoti lentų paviršiai. Dėl patentuoto obliavimas proceso mūsų megawood PREMIUM grindlentės įgauna unikalią paviršiaus struktūrą, kurios negali joks kitas gamintojas Jums pasiūlyti. Kiekviena lenta yra unikali.
Nesvarbu ar jūs pasirinksite obliuotus grindlenčių paviršius iš PREMIUM serijos arba išskirtinių spalvų PREMIUM PLUS linijos paviršius, nes ne išvaizda yra svarbiausia savybė renkantis Megawoos terasines lentas.

Klasikinės, bet ne įprastos

Megawood CLASSIC | Classic Plus terasinės lentos turi unikalią savybę, kuri leidžia grindlentes montuoti iš abiejų pusių, tai yra kombinuoto profilio grindlentės. Megawood masyviosios terasinės lentos, kurios siūlo klasikinį rievėtą arba gofruotas paviršių, kurios tiktų prie bet kokios aplinkos. Kombinuoto profilio grindlentes CLASSIC galima montuoti iš abiejų pusių, šios grindlentės sujungia klasikinį ir šiuolaikišką paviršių į vieną produktą.

Kiekviena terasinė lenta yra unikalios spalvos kaip ir jų obliuota struktūra.

Megawood SIGNUM terasinės lentos  yra  „paženklintos gamtos“. Naujos grindlentės pasižymi ne tik unikaliu  kiekvienos grinlentės paviršiaus nuobliavimu, bet ir susidariusiais smulkiais medžio bangų kontūrais, kurie papildomai sustiprinami nežymiai nupoliravus paviršių. Tai parodo natūralią masyvios medienos struktūrą.
SIGNUM grindlenčių grožį sudaro smulkūs medžio bangų kontūrai ir padaryta apdaila. Kartu su smulkiais tarpais susidaro nekrentančio į akį, kompaktiško,  su puikiomis dėtalėmis, elegantiško ir santūraus uždaros terasos įspūdis. Priklausomai nuo šviesos terasos paviršius vis keičia savo spalvą.

Paženklintos gamtos

Megawood DYNUM terasinės lentos  yra  „paženklintos gamtos“. Naujos grindlentės pasižymi ne tik unikaliu  kiekvienos grinlentės paviršiaus nuobliavimu, bet ir susidariusiais smulkiais medžio bangų kontūrais, kurie papildomai sustiprinami nežymiai nupoliravus paviršių. Tai parodo natūralią masyvios medienos struktūrą.  DYNUM grindlenčių grožį sudaro smulkūs medžio bangų kontūrai ir padaryta apdaila.

WPC lenta su akmens mase

Naujausias kompanijos Novo Tech Gmbh gaminys – Megawood LITUM. LITUM akmens masės ir medžio kompozito terasinės lentos sujungia geriausias trijų pasaulių savybes: Medžio, Polimero bei Akmens. Rustiškas unikaliai obliuotas paviršius užtikrina išskirtinį spalvos šešėlių žaismingumą. Praktinis lentų formatas užtikrina akmens priežiūros lengvumą su medžio natūralumu ir paviršiaus optika.
___________________________________________________________________________

Classic Varia terasinės lentos
classic_varia_international_3
Ilgai tobulintos Megawood kompanijos smulkiai pjaustytos „CLASSIC“ lentos, virto į CLASSIC VARIA serijos terasines lentas. Ši klasikinė versija harmoningai apima profiliuotus ir neprofiliuotus paviršius, kartu su natūraliais atspalviais, kurie šviečia iki pat kraštų.
Signum terasinės lentos
Megawood® SIGNUM terasinės lentos yra "paženklintos gamtos". Naujos grindlentės pasižymi ne tik unikaliu kiekvienos grinlentės paviršiaus nuobliavimu, bet ir susidariusiais smulkiais medžio bangų kontūrais, kurie papildomai sustiprinami nežymiai nupoliravus paviršių
Premium I Premium Plus terasinės lentos
Geriausios kokybės, subtili struktūra, kuri atitiks Jūsų aukštus kokybės reikalavimus.
Šį PREMIUM PLUS paviršių Jūs galite gauti išskirtinės spalvos.
Unikali, kaip ir pati gamta: megawood PREMIUM grindlenčių malonus eksterjeras, atskirai nuobliuoti lentų paviršiai.
Classic I Classic Plus terasinės lentos
Megawood CLASSIC terasinės lentos turi unikalia savybę, kuri leidžia grindlentes montuoti iš abiejų pusių, tai yra kombinuoto profilio grindlentės.
DYNUM terasinės lentos
Megawood® DYNUM terasinės lentos pasižymi ne tik unikaliu kiekvienos grinlentės paviršiaus nuobliavimu, bet ir susidariusiais smulkiais medžio bangų kontūrais, kurie papildomai sustiprinami nežymiai nupoliravus paviršių. Tai parodo natūralią masyvios medienos struktūrą.
LITUM terasinės lentos
Naujausias kompanijos Novo Tech Gmbh gaminys – Megawood LITUM terasinės lentos. LITUM akmens masės ir medžio kompozito terasinės lentos sujungia geriausias trijų pasaulių savybes: Medžio, Polimero bei Akmens.