DYNUM TERASINĖS LENTOS PRABANGOS DVELKSMAS
  • Video
  • Naujienos ir akcijos
    2019m. Naujiena Fasadų adpailos sprendimai iš WPC. 01_Titel-2_ret-d72e403a HB_Fassade-3cf9dee7

Dynum Terasinės lentos

Kiekviena terasinė lenta yra unikalios spalvos kaip ir jų unikali struktūra.

DYNUM terasinės lentos prabangos dvelksmas, vienas iš naujesnių kompanijos Novo Tech Gmbh gaminių.

Megawood terasinės lentos garantuoja natūralias spalvas, įspūdingus paviršius ir vienetines produktų savybes. Didžiulis megawood asortimentas išpildys visus jūsų norus. Platus asortimentas nepalieka vietos norams, nes mes apie viską pagalvojom.

Megawood® DYNUM terasinės lentos  yra  „paženklintos gamtos“. Šios terasinės lentos pasižymi ne tik unikaliu  kiekvienos grinlentės paviršiaus nuobliavimu, bet ir susidariusiais smulkiais medžio bangų kontūrais, kurie papildomai sustiprinami nežymiai nupoliravus paviršių. Tai parodo natūralią masyvios medienos struktūrą.

DYNUM terasinių lentų grožį sudaro smulkūs medžio bangų kontūrai ir padaryta apdaila. Kartu su smulkiais tarpais susidaro nekrentančio į akį, kompaktiško,  su puikiomis dėtalėmis, elegantiško ir santūraus uždaros terasos įspūdis. Priklausomai nuo šviesos terasos paviršius vis keičia savo spalvą.

DYNUM yra dviejų spalvų:

CARDAMON: spalvos ir paviršius primena, muskatą ir  „Indijos auksą“. Kiekvienas paviršius yra unikalus ir priklausomai nuo šviesos  varijuoja tarp rudos spalvos atspalvių.

NIGELA:  aktuali ir paslaptinga. Tamsiai juodos srovės pasikeisčia su smulkiais medžio bangų kontūrais. Nuo saulės atsiranda ryškūs bazalto spalvos akcentai.

dynum terasinės lentos

kreis_cardamom                                          kreis_nigella

 

DYNUM terasinės lentos montuojamos su 5mm tarpu.

Dynum terasine lenta