3D Megawood terasos planuotojas

Interaktyvus su Planšete & PC

Jei norite naudoti kompiuterį, o ne pieštuką ir popierių, turėtumėte pažvelgti į mūsų megaplanerį. Galų gale, skaitmeninis yra geriau – ir svarbiausia, lengviau! Planuotojas tiksliai įsisavina visas „megawood®“ surinkimo taisykles ir sukuria milimetro tikslumu 3D planą.

Kiekvienam jūsų projektui suteikiamas individualus planavimo numeris, kurį galite naudoti norėdami gauti pritaikytą pasiūlymą iš vietinio pardavėjo. Jums tai taip pat bus labai patogu, nes mes savo megaplaneriui suteikėme gana protingą prekybininkų paiešką – žinoma, su galimybe susisiekti su mumis.

Terasos planuotojas

Terasos planuotojas puikiai integruoja
mūsų megalite apšvietimo sistemą
stačiakampėse terasose.

Spustelėkite čia, kad iškart pradėtumėte planuoti savo terasą.

Tvoros LIMES planuotojas

Naudokite tvoros LIMES planuotoją
visiškai atskiri tvoros elementai ir durys, sekantys reljefu ir su kampine struktūra. Tada pažiūrėkite į rezultatą 3D formatu!

Spustelėkite čia, kad iškart pradėtumėte planuoti tvorą.

Pastaba: kaip registruotas „megawood®“ klientas, jūs taip pat turite prieigą prie pilno medžiagų sąrašo, išsamių konstrukcijos brėžinių ir prisijungimo prie ERP sistemų.

Praplėskite realybę naudodami programą

Turėdami unikalią „iOS“ ir „Android“ skirtą „megawood®“ terasos planavimo programą, galėsite praktiškai išdėstyti planuojamą terasą priešais savo namą. Tiesiog pritvirtinkite žymeklio nuotrauką iš žurnalo galo prie namo sienos ir nukreipkite ją fotoaparatu. Dabar jūsų būsima terasa bus rodoma tiesioginiame planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono vaizde, tiksliai toje žymeklio vietoje. Nuo pamatų iki terasos, visas detales galima apžiūrėti iš arti ir iš visų pusių. Mes dar nesugalvojome mygtuko, kuris iš karto sukurs virtualią terasą jūsų kieme, tačiau mes prie jo dirbame. Išsisaugokite savo terasos unikalų kodą ir gaukite pasiūlymą terasinėms medžiagoms per 5 minutes. Nepamirškite savo planavimo numerio!

Tai taip paprasta