Project Description

Patikima produkcija – pagaminta Vokietijoje
Kokybė iš gamtos

Megawood® medžiaga nustato naujus standartus terasoms: ekologinė vertė suteikiama  technologinės pažangos dėka, aukščiausių naudojamų medžiagų kokybių bei daugybės apdailos dizaino variantų.

Megawood® terasinės lentos gaminamos modernioje ir globaliai unikalioje gamykloje. Pjuvenos ir drožlės patenka iš tvariai tvarkomų medienos išteklių, kurie buvo sertifikuoti pagal skaidrią ir nepriklausomą sistemą-PEFC, užtikrinant darnią miškininkystę ir jos valdymą. Visos teigiamos medienos, kaip žaliavos, savybes išsaugomos ir tai suteikia šiai medžiagai daug privalumų. Visi komponentai yra be PVC ir gali būti perdirbami Megawood® perdirbimo linijos. Megawood® produktams yra taikomi griežti kokybės reikalavimai dėl HOLZWERKSTOFFE e. V sertifikavimo. Todėl mūsų gaminiai yra nuolat tikrinami įmonės viduje ir periodiškai tikrinami išorinių kokybės tikirinimo įmonių. Tokiu būdu mes visada garantuojame aukštą mūsų gaminių kokybę, ir tai įrodo Holzwerk e.V kokybės ženklas ant mūsų gaminių.

Gaminame tik Vokietijoje, o mūsų produktai yra unikalūs visame pasaulyje.

Jau yra pagaminę daugiau kaip 9 milijonus kvadratinių metrų grindų, statybinės medienos ir tvoros elementų. Šis surinktų paviršių dydis yra mūsų garantija jums.

Yra Europos rinkos lyderė ir nori išlikti tokie. Štai kodėl jie turi savo patirtį, saugomą pagal patentų įstatymus. Be to, atitinka visus taikomus standartus ir teisinių garantijų reikalavimus.

Vaikų saugumas įskaičiuotas

Mūsų gaminiai atitinka aukščiausius sveikatos ir saugos reikalavimus. Mūsų medienos medžiagoje, kurios natūralus pluoštas sudaro iki 75 procentų, nėra plastifikatorių ir PVC. Tai gerai įvertinta: jie jau gavo oficialų patvirtinimą gaminti žaislus.