DUK – dažnai užduodami klausimai

megawood® yra iš polimerų surišta medienos medžiaga, sukurta ir pagaminta Vokietijoje, t.yt .mišinys, sudarytas iš iki 75% natūralių pluoštų iš tvariai valdomų medienos atsargų ir maždaug 25% aplinkai nekenksmingų polimerų bei priedų. Natūralūs pluoštai (drožlės iš pjovimo ir obliavimo pramonės) susmulkinami ir sumaišomi su polimerais. Kaitinant natūralūs pluoštai susilieja su polimerais ir po to skirtingu skerspjūviu išspaudžiami į ilgas lentas. Paviršiai yra apdorojami šepečiu, struktūruoti ir (arba) obliuoti, kad įgautų unikalumą. Naudojami tik PEFC sertifikuoti miškai.

Priešingai nei WPC (medienos plastiko kompozitas = medienos pluoštu armuotas plastikas), mūsų medžiaga yra organinės medienos medžiaga.

Mes daugiausia naudojame megawood®, kad gamintume produktus iš  ilgaamžės ir patikimo medžiagos, t.y. lauko terasines lentas, turinčias natūralias spalvas ir paviršius. Be to, mes galime Jums pasiūlyti tiek privatumo užtikrinimo skydus bei apsaugos nuo vėjo elementus. Statyboje naudojami elementai yra daugelio kitų programų pagrindas, pvz. Tvoros, suolai, smėlio dėžės, pakeliamos lovos, vaikų žaidimų bokštai ar prieplaukų konstrukcijos.

Mūsų medžiagoje natūralus gaminio medis dera su novatoriška polimerų technologija, kad sudarytų unikalią ekologišką ir perdirbamą natūralią medžiagą, turinčią šiuos privalumus:

  • Saugus patogumas – nesusižeisite dėl jokių pleišėjimų ar skilimų
  • Paviršiaus kietumas – atsparus įbrėžimams ir slėgio žymėms
  • Lengva priežiūra – nereikia dažyti ir tepti aliejaus
  • Draugiška vaikams – tinkama gaminti vaikų žaislus
  • Spalva stabili – spalvos neblunka ir neblunka kaip mediena
  • Ir dar daug daugiau – skaityti toliau

„megawood®“ netampa pilka ir neskyla kaip natūrali mediena. Taip pat ją lengviau valyti nei medines grindų lentas ir tarnauja labai ilgai. Dėl natūralių oro sąlygų spalva keičiasi priklausomai nuo lentos varianto.

„megawood®“ gali būti perdirbamas kaip kietmedis. Turi būti laikomasi bendrųjų planavimo principų ir gairių pagal mūsų statybos planą.

Mes pasikliaujame gamta! Mūsų gaminioje sudedamoje medžiagoje, natūralus pluoštas sudaro iki 75%, joje nėra jokių plastifikatorių, PVC ir formaldehido. Tai gerai įvertinta: mes jau gavome oficialų patvirtinimą gaminti vaikų žaislus. Daugiau apie tai galite perskaityti skyrelyje „Materialioji filosofija“.

Kaip ir visų kitų medžiagų, dėmių kartais negalima išvengti dėl daugybės įvairių padarinių. Kaip atsargumo priemonė paprastai rekomenduojamas pakankamas nuolydis lentų išilgine kryptimi, kad vanduo visada nubėgtų nuo terasos. Aplinkos nešvarumai turi būti reguliariai pašalinami nuo terasos paviršiaus, taip sumažinsite organinių medžiagų sankaupas, ir išvengsite taip vadinamų vandens dėmių ir galėsite mėgautis savo oaze lauko terasoje.

Valymo ir priežiūros patarimų galite rasti šioje nuorodoje:

Naudodamiesi mūsų megaplaner3D galite individualiai suplanuoti savo individualią terasą, atsižvelgdami į visas montavimo taisykles, ir netgi įdėkite ją skaitmeniniu būdu su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu į 3D gyvą vaizdą tiesiai į numatytą vietą jūsų kieme. Surinkimo procesas įtrauktas!

Tiesiog spustelėkite žemiau esančią nuorodą ir suplanuokite savo naują „megawood®“ terasą. Tada kreipkitės į artimiausią megawood produkcijos pardavėją, kuris sutikrins parinktas medžiagas iš jūsų planavimo ir pateiks individualų, tik Jums skirtą pasiūlymą.

Tvirta mūsų lentų konstrukcija garantuoja patvarumą ir matmenų stabilumą. Tai yra lemiamas skirtumas tarp tuščiavidurių gaminių! Visas profilis užtikrina, kad drėgmė negalėtų prasiskverbti į tuščiavidures ertmes ir nepažeistų gaminio dėl šalčio. Net vabzdžiai negali rasti lizdų lentose. Dizaino detales, pavyzdžiui, kūginius ar apvalius pjūvius, vizualiai patraukliau įgyvendinti tvirtomis pilnavidurėmis lentomis.

Natūralaus pluošto intarpai (bastos).

megawood yra pagamintas net iš iki 75% medienos pluošto. Jie yra specialiai paruošti, džiovinami ir naudojami gamybos procese uždaroje sistemoje. Dėl žaliavos gali būti nedideli kitų natūralių pluoštų intarpai, pvz. Krūva (pereinamasis sluoksnis nuo žievės iki medienos) būna. Dėl vandens absorbcijos šios dalelės gali patekti į paviršių po oro sąlygų. Gali būti paveiktas ne daugiau kaip 0,03% paviršiaus. Dalelių dydis neturi viršyti 0,5 cm². Naudojant terasą (šlifavimas), šios dalelės ilgainiui išnyks. Juos taip pat galima nuimti mechaniškai. Tai nepažeidžia produkto. Remiantis EPLF (Europos laminato grindų asociacija), vertinimui naudojamos dalelės, kurios matomos stovint akių lygyje su vertikaliu šviesos srautu.