CLASSIC –
klasikinės, bet ne paprastos

Megawood CLASSIC | Classic Plus terasinės lentos turi unikalią savybę, kuri leidžia grindlentes montuoti iš abiejų pusių, tai yra kombinuoto profilio grindlentės. Megawood masyviosios terasinės lentos, kurios siūlo klasikinį rievėtą arba gofruotas paviršių, kurios tiktų prie bet kokios aplinkos.

CLASSIC lentos yra galimos dviejų pločių 145 mm ir 242 mm (Jumbo).

CLASSIC terasinių lentų spalvos: natural brown, nut brown, basalt grey, lava brown, slate grey.

Prie šių lentų taip pat galima rinktis apvadus pagal jūsų pasirinktą spalvą, kurie leis gražiai užbaigti terasos kraštą.

CLASSIC varia

susipynes klasikos ir medžio žaismas

Ilgai tobulintos Novo Tech Gmbh kompanijos smulkiai pjaustytos „CLASSIC“ terasinės lentos, virto į CLASSIC VARIA serijos terasines lentas. Ši klasikinė versija harmoningai apima profiliuotus ir neprofiliuotus paviršius, kartu su natūraliais atspalviais, kurie šviečia iki pat kraštų.

Siauras 5 mm tarpas tarp terasinių lentų taip pat gali būti lengvai užsandarinta naudojant specialią EPDM P5 tarpinę. Šios terasinės lentos idealiai tinka naudoti viešose erdvėse, nes yra atsparios ugniai, bei nusidevėjimui.

Spalvos: brown, grey ir black chocolate.

Prie šių lentų taip pat galima rinktis apvadus pagal jūsų pasirinktą spalvą, kurie leis gražiai užbaigti terasos kraštą arba galime pasiūlyti montuoti linijinį LED šviestuvą (lentą) vietoj apvado, kurią galima montuoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

SIGNUM yra unikalios spalvos kaip ir jų obliuota struktūra.

Megawood® SIGNUM terasinės lentos yra „paženklintos gamtos“.

Naujos tekstūros lentos pasižymi ne tik unikaliu paviršiaus nuobliavimu, bet ir susidariusiais smulkiais medžio bangų kontūrais, kurie papildomai sustiprinami nežymiai nupoliravus paviršių. Tai parodo natūralią masyvios medienos struktūrą. SIGNUM lentų grožį sudaro smulkūs medžio bangų kontūrai ir padaryta apdaila. Kartu su smulkiais tarpais susidaro nekrentančio į akį, kompaktiško, su puikiomis dėtalėmis, elegantiško ir santūraus uždaros terasos įspūdis. Priklausomai nuo šviesos terasos paviršius vis keičia savo spalvą.

PREMIUM – unikali, kaip ir pati gamta

Megawood PREMIUM terasinių lentų malonus eksterjeras, atskirai nuobliuoti lentų paviršiai. Dėl patentuoto obliavimo proceso megawood PREMIUM lentos įgauna unikalią paviršiaus struktūrą, kurios negali pasiūlyti joks kitas gamintojas. Kiekviena lenta yra unikali.

Spalvos: natural brown, nut brown ir basalt grey.

Galimi skirtingi lentų pločiai 145 mm ir 242 mm (Jumbo).

PREMIUM PLUS – aukšta kokybė

Geriausios kokybės, subtili struktūra, kuri atitiks Jūsų aukštos kokybės reikalavimus.

Šios serijos terasinių lentų paviršius turi išskirtines lava brown ir slate grey spalvas.

Galimi skirtingi lentų pločiai 145 mm ir 242 mm (Jumbo).

DYNUM -PRABANGOS DVELKSMAS

Megawood® DYNUM terasinės lentos yra „paženklintos gamtos“. Šios terasinės lentos pasižymi ne tik unikaliu kiekvienos lentos paviršiaus nuobliavimu, bet ir susidariusiais smulkiais medžio bangų kontūrais, kurie papildomai sustiprinami nežymiai nupoliravus paviršių. Tai parodo natūralią masyvios medienos struktūrą.

DYNUM terasinių lentų grožį sudaro smulkūs medžio bangų kontūrai ir padaryta apdaila. Kartu su smulkiais tarpais susidaro nekrentančio į akį, kompaktiško, su puikiomis dėtalėmis, elegantiško ir santūraus uždaros terasos įspūdis. Priklausomai nuo šviesos, terasos paviršius vis keičia savo spalvą.

DYNUM yra dviejų spalvų:

CARDAMON: spalvos ir paviršius primena, muskatą ir „Indijos auksą“. Kiekvienas paviršius yra unikalus ir priklausomai nuo šviesos varijuoja tarp rudos spalvos atspalvių.

NIGELA: aktuali ir paslaptinga. Tamsiai juodos srovės pasikeisčia su smulkiais medžio bangų kontūrais. Nuo saulės atsiranda ryškūs bazalto spalvos akcentai.

DELTA – terasinė lenta pagaminta iš Powolit

DELTA terasinės lentos – pirmieji MegaWood® produktai papaildomai panaudojant GRP perdirbta medžiaga iš vėjo turbinų rotoriaus ašmenų. Tokiu būdu jie atitinka reikalavimus ekologinei žiedinei ekonomikai pagal „Nuo lopšio iki lopšio®“ filosofiją.
Unikali terasinės lentos geometrija su skersine struktūra leidžia montuoti šias lentas be jokio nuolydžio. DELTA paklotas siūlo modernų spalvų spektrą.

Spalvos: sel grey, lorbeer, ingwer.