Perdirbimo pionieriai

Mūsų indėlis į ateitį

Ekologija

Mes naudojame medieną tik 100% tvarios miškininkystės.

Perdirbimas

Visi „megawood®“ gaminiai yra 100% perdirbami.

Šiandieną naudojamos medžiagos gamyboje yra ateities žaliava!

Kur obliuojame ten ir skiedros krenta…

… ir mes įsitikiname, kad jos nėra sudegintos. Užuot perdirbę į granules, drožles iš obliavimo ir pjovimo, tvariai nukreipiame į medžiagų perdirbimo ciklą. Taigi nė vienas medis už mus nėra nukertamas, o natūralūs pluoštai, gauti iš 100 proc. tvarios Europos kultūros, gali būti pakartotinai panaudoti medienos medžiagoje.

Štai kodėl mes pasiimame savo gaminius atgal pasibaigus jų ilgam gyvavimo ciklui ir leidžiame jiems 100% atgimti gaminant naujus megawood® gaminius.

Nes šiandienos medžiaga yra mūsų rytojaus žaliava! Ši žiedinė ekonomika pabrėžia mūsų teiginį apie ekologiškai tvarias medienos medžiagas ir vykdo savo atsakomybę ateities kartoms.

Tai yra mūsų indėlis į visų mūsų vaikų ir anūkų ateitį.

(Holger Sasse, kompanijos NOVO-TECH įkūrėjas ir generalinis direktorius)

Kaip veikia Repatriacija?

Jei jums nepatinka perdirbti produktai, pagaminti iš mūsų medžiagos, arba jums nebereikia liekanų, imsimės pvz. Nemokamai grąžinkite naudotas „megawood®“ basomis kojų lentas, tvoros elementus, statybinę medieną, rombų profilius ar fasado plokštes. Grąžinkite gaminius „megawood®“ pardavėjui, grąžindami perdirbimą. Tai galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje, pažymėtoje perdirbimo simboliu.

Mūsų sukurtame grąžinimo procese seni „megawood®“ produktai yra perdirbami ir naudojami pakartotinai naudoti. Tokiu būdu jie gali būti naudojami gamyboje. Tokiu būdu jūsų sena „megawood®“ medžiaga sukuria naujos kartos ekologiškus produktus iš megawood®, kurie taip pat atitinka mūsų kokybės reikalavimus.

Šis procesas yra unikalus visame pasaulyje medžio polimero medžiagų srityje ir pabrėžia mūsų pačių aukštus reikalavimus ekologiškai tvariai ir novatoriškai aplinkai nekenkiančių gaminių gamybai.

Informacija megawood®-Pardavėjams

Užsisakykite iš mūsų reikiamų metalinių konteinerių skaičių * arba užregistruokite jų grąžinimą. Mes rūpinamės nemokamu pristatymu ir išvežimu. Išrūšiuokite pristatytą medžiagą pagal pagrindines spalvas, be pašalinių daiktų ir supjaustykite ne daugiau kaip po 1 100 mm ilgio. Tinkamose pakuotėse mes taip pat pasiimame „megawood®“ priedus, tokius kaip Užspaudžiami spaustukai, spaustukai, FIX STEP, guminės trinkelės ar kitos nerūdijančio plieno dalys. Įdėkite juos į maišą ar dėžutę su tinklelio dėžutėmis kolekcijai.

* Užstatas už grąžinimo dėžę yra 79 EUR (grynasis, pridėjus PVM)

Šiame PDF dokumente rasite visą informaciją apie grąžinimo sistemą ir rūšiavimą.

“Cradle to Cradle” programa jau ir megawood®

Požiūrį į nuoseklią ir iš to išplaukiančią žiedinę ekonomiką jau 1990 m. pabaigoje sukūrė vokiečių chemikas profesorius Michaelas Braungartas ir amerikiečių architektas Williamas McDonough.

Žaliavų ciklai vaidina pagrindinį vaidmenį „nuo lopšio iki lopšio“ (C2C) koncepcijoje. Analogiškai nuo „kilmės iki kilmės“ turėtų būti suprojektuotos vartojimo prekės biologiniam ciklui ir vartojimo prekės techniniam ciklui.

Siekiama visas medžiagas naudoti taip, kad jos galėtų nuolat cirkuliuoti ciklais. Sertifikavimo metu produktai yra vertinamas atsižvelgiant į medžiagų sveikatą, perdirbamumą, (naudojimo) atsinaujinančią energiją, atsakingą vandens vartojimą ir socialinį teisingumą.

„C2C“ filosofiją nuo pat pradžių įgyvendinome verslumo veikloje, taip pat kurdami ir gamindami savo produktus. Be to, mes dirbame su oficialiu C2C produktų sertifikavimu.

Nuo 2012 m. E.V. skatino šviečiamąjį darbą apie C2C Vokietijoje ir reiškia naują požiūrio į žaliavas mąstymą.

NOVO-TECH grupė, įkurta 2005 m., Kuria ir gamina visus „megawood®“ gaminius bendrovės būstinėje Aschersleben (Vokietija).