Medžiagų filosofija

Medis gyvuoja toliau

Iš tvarios ir aplinkai nekenksmingos miškininkystės ir žemės ūkio, iki 75% natūralių pluoštų, kartu su 25% aukštos kokybės polimerų ir priedų suteikia megawood® unikalias produkto savybes. Šią medžiagą galima pritaikyti įvairiems tikslams, pvz. kaip terasos lenta, tvoros elementas, fasado plokštė ir daug daugiau.

Unikalus ryšys – aukščiausia kokybė

Megawood® medžiaga nustato naujus standartus terasoms: ekologinė vertė suteikiama  technologinės pažangos dėka, aukščiausių naudojamų medžiagų kokybių bei daugybės apdailos dizaino variantų. Megawood® terasinės lentos, kurių sudėtyje yra net 75% natūralios medienos pluošto, gaminamos modernioje ir globaliai unikalioje gamykloje. Medienos plaušai patenka iš tvariai valdomų medienos išteklių, kurie buvo sertifikuoti pagal skaidrią ir nepriklausomą sistemą-PEFC, užtikrinant darnią miškininkystę ir jos valdymą. PEFC sertifikatas laikomas kaip pasaulinė „miško TA“.

Visa produktų gamyba nuo žaliavos iki galutinio produkto paruošto vartoti – sertifikuojama ir kontroliuojama nepriklausomų ekspertų.
Naudojama ekologiška rišamoji medžiaga, adityvai ir natūralūs pluoštai sujungiami patentuoto gamybos proceso metu į tvirtą Megawood® medienos polimero sudėtį. Taip išsaugoma natūralus medienos plaušų pasipriešinimas. Visos teigiamos medienos, kaip žaliavos, savybes išsaugomos ir tai suteikia šiai medžiagai daug privalumų. Visi komponentai yra be PVC ir gali būti perdirbami Megawood® perdirbimo linijos.

Megawood® produktams yra taikomi griežti kokybės reikalavimai dėl HOLZWERKSTOFFE e. V sertifikavimo. Todėl mūsų gaminiai yra nuolat tikrinami įmonės viduje ir periodiškai tikrinami išorinių kokybės tikirinimo įmonių. Tokiu būdu mes visada garantuojame aukštą mūsų gaminių kokybę, ir tai įrodo Holzwerk e.V kokybės ženklas ant mūsų gaminių.
Svarbiausi kriterijai produkto panaudojimui ir kokybei yra: naudojamos žaliavos ir gamybos procesai. Bandymai atliekami su TA – Nord.

Mūsų gamybos procesai atitinka kokybės vadybos sistemą pagal DIN 9001 standartą. Tai reiškia, kad mūsų įmonė gavo sertifikatus už skaidrius gamybos procesus. Mes garantuojame pasitikėjimą, skaidrumą ir orientaciją į kliento poreikius!
Dresdeno nepriklausoma medienos technologijos kūrimo ir bandymų laboratorija (EPH) teisėjauja ir netgi patvirtina, kad mūsų gaminiai yra tinkami žaislams, siekiant išskirti kenksmingus sunkiuosius metalus, laikantis griežtų DIN EN 71-3 standarto gairių. Todėl „Megawood®“ yra šios pramonės pradininkas.

Daugiau informacijos: www.qg-holzwerkstoffe.de