Kokybės antspaudas

Visiems „Megawood®“ gaminiams keliami itin aukšti medienos medžiagų kokybės asociacijos kokybės reikalavimai. Todėl mūsų gaminių kokybę nuolat tikrinama tiek vidinių tiek ir periodiškai išorinių organų. Tokiu būdu mes garantuojame jums nuolatinę aukštą mūsų gaminių kokybę, kurią gavome iš kokybės asociacijos „Holzwerkstoffe e. V. ir esame apdovanoti atestuotu jos patvirtinimo antspaudu.
Su savo antspaudu „Qualitätsgemeinschaft Holzwerkstoffe e. V. patvirtinama už reikalavimais pagrįstą atlikimą patvarumo, naudojimo saugos, higienos, sveikatos ir aplinkos apsaugos srityse.

Daugiau informacijos: www.qg-holzwerkstoffe.de

Natūralios ir neužterštos statybinės medžiagos tikrai yra ir jūsų prioritetas. Terasų statyboje megawood produktai yra pirmasis pasirinkimas, kai kalbama apie vaikų saugumą. Dresdeno nepriklausoma medienos technologijos kūrimo ir bandymų laboratorija (EPH) patvirtina, kad mūsų gaminiai yra tinkami žaislams, siekiant išskirti kenksmingus sunkiuosius metalus, laikantis griežtų DIN EN 71-3 standarto gairių. Taigi „Megawood“ yra šios pramonės pradininkas.