Project Description

Jūsų namų įkvėpimui
„Mėgaukitės ypatingomis akimirkomis lauke“

Inovacijos – tai reiškia, kad reikia visą dėmesį sutelkti į pažangą.
Galimybės yra beveik neribotos. Medžiaga derina medžio natūralumą su polimerų atsparumu ir lankstumu. Tai, kad lenta ne visada turi būti kampinė, parodo baldai, kurie taip pat yra įkvepiantys prekybininkų ir mokymo centro leidėjų. Viskas, kas jums patinka, leidžiama.

Armin Junghanns idėjos yra išbandytos kasdieniniame gyvenime. „Į namus jis ateis tik tada, kai 100% būsime patenkinti produktu.“ Jis taip pat pažada apie ekologinius medžiagos aspektus.

Megawood® yra Europos rinkos lyderis terasinių sistemų gamyboje iš polimerinės medienos medžiagų. Ir ne be priežasties Megawood produkcija yra pranašesnė už natūralaus medžio lentas. Jos suteikia tą patį šiltą medžio poveikį, yra lygiai taip pat lengvai apdirbamos, tačiau yra žymiai mažiau jautrios klimato pokyčiams bei nusidėvėjimui. Mūsų gaminiai yra tokie unikalūs, kad net mūsų Premium grindlentės bei Megawood® kombinuoti lentų profiliai buvo patentuoti kaip rezonansiniai paviršiai. Mūsų inovacijų vadovybė remiasi tuo, kad mes darome kasdieninę pažangą ir esame garantuoti už visų mūsų produktų kokybę.

Rinkos lyderiai: Europos lyderis medienos polimerinių medžiagų srityje.
Platus asortimentas: konstrukcinės sistemos terasoms, lieptų konstrukcijos, pertvaros – tvorų sistemos, klojiniams naudojami skydai ir kita. Unikali megawood® fasadų sistema.