NATURALAUS
PLUOŠTO
FASADAI

Įkvėptas gamtos originalumu, sukurtas Megawood®. Medžiaga, sujungianti geriausias skirtingų žaliavų savybes. Pagrindinė iki 75% sudedamoji dalis yra tvaraus auginimo medienos pluoštas. Jie apdorojami kartu su akmens granulėmis, polimerais ir aplinką tausojančiais priedais, kad būtų sukurta labai stipri medžiaga, kurios paviršius yra labai tankus. Iš gamtos gaunami pluoštai formuojami į aukštos kokybės, perdirbamas fasadines plokštes, kurios gali būti grąžinamos į gamybos ciklą pasibaigus jų „gyvenimo“ laikotarpiui. Senųjų plokščių šalinimo klausimas netgi kyla, o nauja Megawood® fasado sistema sujungia vėdinamo ventiliuojamo fasado konstruktyvius pranašumus su unikaliomis šio natūralaus pluošto medžiagos savybėmis. Fasadų sistema yra atspari oro sąlygoms, mechaniniam poveikiui ir įvairiapusio dizaino. Naujoviška užspaudžiama tvirtinimo sistema užtikrina greitą ir paprastą montavimą

Įkvėpta gamtos. Pagaminta ilgam.

„Gyvenimą“ galima grąžinti į gamybos ciklą. Klausimas, kaip atsikratyti senų plokščių, iš pradžių nekyla. Naujojoje „megawood®“ fasadų sistemoje suderinti konstrukciniai vėdinamo fasado pranašumai su unikaliomis medžiagos, kurios yra paremtos natūraliais pluoštais, savybėmis. Fasado sistema yra atspari oro sąlygoms, atpari mechaniniams poveikiams ir yra universalaus dizaino. Naujo tipo užspaudžiama tvirtinimo technologija garantuoja greitą ir lengvą montavimą.

Ugnis

Aistros deginimas taip pat slypi megawood® prigimtyje. Taigi, kad kibirkštis tik įsimylėtų, „megawood®“ yra antipirenas. Kai viskas įkaista aukštoje temperatūroje, dėl mažo šiluminio plėtimosi megawood® patikimai išlaiko savo formą.

Oras

Megawood® yra sukurtas visam gyvenimui. Už tai kalba matmenų stabilumas, kokybė ir spalvos stabilumas. Medžiaga pasiekė galutinį spalvos subrendimą maždaug po 8 mėnesių. Tai nereikalauja gaivių dažų sluoksnio ar daug laiko reikalaujančio valymo, nes „megawood®“ yra ypač lengva prižiūrėti dėl natūralių apsauginių savybių. Kad gražios gyvenimo pusės per greitai neišbluktų, o oras liktų kvėpuoti.

Žemė

Iki 75% natūralių pluoštų, akmens granulių, polimerų, aplinkai nekenksmingų rišiklių ir didelė dalis naujovių – megawood®, kilęs iš žemės, yra patvarus, ilgalaikis ir stiprus. Kadangi žemės ištekliai nėra neišsenkantys, megawood® yra visiškai perdirbamas

Vanduo

Pasiekti vandenį? Gali megawood®. Nes kiekvienas medžiagos lašas lieka ten, kur atsitrenkia. Vandenį atstumiantis megawood® siūlo idealią apsaugą nuo drėgmės.

TVIRTINIMO SISTEMA

SPALVOS

Varia Schokoschwarz

Varia Grau

Ingwer

Varia Braun

Sel Gris

Lorbeer

DYDŽIAI

Megawood® serijos KARREE spalvos yra duoklė gamtai ir jos įvairovei. Švelnus spalvų ir detalių žaismas paviršiuje suteikia plokštėms unikalią, gyvą išvaizdą. Kintantys spalvų gradientai išilgine ir skersine kryptimis, taip pat besikeičiantys spalvų atspindžiai, kurie atrodo skirtingi, atsižvelgiant į šviesos dažnį ir intensyvumą, kiekvieną skydą padaro unikaliu.

SPALVOS KITIMAS

Varia Schokoschwarz

Lorbeer

Varia Braun

varia Grau

Ingwer

Sel Gris

A = nach der Verlegung B = nach 1-2 Monaten C = nach 6-8 Monaten

INSTALIACINIAI PRIEDAI

Eckadapter oval

Eckleiste

Granulatpad

Multi Fix

Multi Fix 1/2 L

Multi Fix 1/2 R

Profiladapter 2Tlg

Randadapter

Tragprofil

Randwinkel

Randschiene

Eckadapter

Distanz Fix

Wandwinkel

Eckschiene

Spann Fix

L-Profil