Priežiūros instrukcijos

Reguliari priežiūra leidžia sumažinti nuolatines nuosėdas, tokias kaip žiedadulkės, dulkės ar organinių medžiagų nusėdimas. Mes rekomenduojame terasą valyti bent du kartus per metus ir prireikus dažniau. Lauko temperatūra turėtų būti bent 15 ° C. Mažiausiai 2% nuolydis palengvina terasos priežiūrą, nes dažniausiai išvengiama užsikimšimo ir vandens dėmių. Pirmiausia nušluostykite sausus, purius nešvarumus nuo terasos paviršio. Tada visą terasos plotą pakankamai laistykite ir bent 15 minučių palaikykite drėgną. Tada nuvalykite kietu šepečiu arba šveitikliu. Jei reikia valyti, papildomai naudokite su paviršiaus valikliu ir besisukančiu šepetėliu. Galiausiai gerai nuplaukite švariu vandentiekio vandeniu.

Vandens dėmių valymas

Šiek tiek nešvarios terasos valymas

Labai nešvarios terasos valymas

Natūralaus pluošto intarpai

Natūralaus pluošto intarpai (iškilimai).

„Megawood®“ sudaro iki 75% medžio pluošto. Jie yra specialiai paruošiami, džiovinami ir naudojami gamybos procese uždaroje sistemoje. Dėl žaliavos gali būti nedideli kitų natūralių pluoštų intarpai, pvz. kauburėlis (pereinamasis sluoksnis nuo žievės iki medienos). Dėl vandens absorbcijos šios dalelės gali patekti į paviršių po oro sąlygų. Gali būti paveiktas ne daugiau kaip 0,03% paviršiaus. Dalelių dydis neturi viršyti 0,5 cm². Naudojant šlifavimą, šios dalelės ilgainiui išnyks. Juos taip pat galima nuimti mechaniškai. Tai nepažeidžia produkto. Remiantis EPLF (Europos laminato grindų asociacija), vertinimui naudojamos dalelės, kurios matomos stovint akių lygyje su vertikaliu šviesos srautu.

Mūsų terasos kataloge galite rasti daugiau informacijos apie savo terasos priežiūrą ir valymą, taip pat apie spalvų brendimą ir spalvų įvairovę.