Spalvos kitimas

Įvairi „megawood®“ lentų spalvų gama yra pagrįsta natūraliomis spalvomis ir todėl harmoningai įsilieja į individualias jūsų kiemo sąlygas. Mėgaukitės terasa, kuri laikui bėgant tampa vis labiau individuali. Megawood® lentą sudaro iki 75 procentų natūralių pluoštų. Produkto spalvos efektas pasikeis ir priklausomai nuo saulės spinduliuotės jis įgis galutinę, natūralią ir ilgalaikę spalvą per keletą pirmų mėnesių po instaliacijos.

Naturaliai ruda

Draugiška – ryški mūsų siūloma natūrali ruda spalva puikiai ir natūraliai įsilieja į saulės pabučiuotą jūsų sodo vietą.

Riešuto rudumo

Klasika – rafinuota. Mūsų riešuto ruda spalva sustiprina harmoningą jūsų terasos dizainą ir atkreipia jūsų dėmesį į esminius dalykus.

Bazalto pilka

Modernu ir universalu. Mūsų pilka bazalto spalva yra elegantiškas daugelio skirtingų stilių papildymas jūsų namų išorėje.

Lava ruda

Šilta ir patrauklu. Mūsų lavos ruda spalva suteikia gyvą šilumą jūsų stiliaus terasos dizainui.

Šiferio pilkumo

Elegantiška ir nesenstanti. Mūsų skalūno pilka spalva yra ypač įspūdinga kaip ekstravagantiškas šiuolaikinės architektūros žvilgsnis.

Muskato riešuto

Spalva ir paviršius primena „Indijos auksą“, muskato riešutą. Kiekvienas paviršius yra unikalus ir, atsižvelgiant į šviesą, keičiasi rudos spalvos variantai.

Tonka

Tropinis ir paslaptingas. Gilios juodos srovės kaitaliojasi su šiferį primenančiais grūdais. Saulė nustato ryškius bazalto ryškumus.

Cardamom

Egzotiškas pyragas – rudasis kardamonas yra spalvų žaismo dinasto lentoje pavyzdys.

Nigella

„Nigella“ skonis suteikia patiekalams malonų skonį. Jis įkvėpė kontrastingos tamsios spalvos „Dynum“ atsiradimą.

Ingwer

Imbieras yra ne tik populiarus sveikoje virtuvėje, bet ir suteikė mūsų spalvotą pavadinimą LITUM terasinėms lentoms su akmens mase ir LIMES tvoroms.

Lauro spalva

Lauras jau pagerbė daugelį sėkmingų galvų. Pakanka priežasties, kad galėtume pavadinti naują terasinių lentų su akmens mase ir tvoros skydų spalvą.

Sel Gris

„Sel Gris“ yra „pilkasis auksas“ jūrose. Ši jūros druskos spalva atsiranda keičiant pilkos spalvos atspalvius. Kaip ir mūsų LITUM ir LIMES produktai.

Varia Braun

Varia Braun yra tokia pat įvairi kaip ir gamta. Tamsūs atspalviai pakaitomis atrodo su šviesesnėmis sritimis, spinduliuojančiomis į kraštus.

Varia Grau

Varia pilka ne tik pilka! Skirtingi pilkos spalvos atspalviai sulieja į įvairias spalvų gamas, kurios suteikia specialų efektą skirtingai profiliuotose „CLASSIC (Varia)“ basomis kojų lentose.

Varia tamsaus šokolado

„megawood®“ lentos „Varia Chocolate Black“ demonstruoja sodriojo šokolado pusę. Žinoma, mūsų lentos neištirpsta taip greitai kaip šokoladas!