Platus Megawood serijos medžio kompozito terasinių lentų asortimentas.

Reikia patikimo ir nebrangaus terasos įrengimo sprendimo?

Terasinės lentos su akmens mase

Įkvėptas gamtos originalumu, sukurtas Megawood®. Medžiaga, sujungianti geriausias skirtingų žaliavų savybes. Pagrindinė iki 75% sudedamoji dalis yra tvaraus auginimo medienos pluoštas. Jie apdorojami kartu su akmens granulėmis, polimerais ir aplinką tausojančiais priedais, kad būtų sukurta labai stipri medžiaga, kurios paviršius yra labai tankus. Iš gamtos gaunami pluoštai formuojami į aukštos kokybės, perdirbamas terasines lentas, kurios gali būti grąžinamos į gamybos ciklą pasibaigus jų „gyvenimo“ laikotarpiui.

Nežinote kaip įsirengti ilgaamžę tvorą? Reikalingas unikalumas?

Stabili, atspari oro sąlygoms ir ilgaamžė – „Megawood®“ mediena

Naujasis Megawood Asortimento gaminys

DELTA terasos lenta yra pirmasis megawood® gaminys su GRP perdirbimo medžiaga iš vėjo turbinos rotoriaus menčių. Taigi jis atitinka jūsų ekologiškos žiedinės ekonomikos reikalavimus pagal „Cradle to Cradle®“ filosofiją.
Unikali geometrija su skersine struktūra leidžia kloti be jokio nuolydžio. DELTA terasos lenta siūlo modernią spalvų gamą.

Megalite LED Apšvietimas Terasai

„Megawood®“ pjedestalai specialiai sukurti mūsų sistemoms

Bioklimatinės Pergolės

Pavėsinė pergolė – tai šiuolaikinis, komfortiškas ir itin patrauklaus dizaino sprendimas norintiems naudotis savo k iterasa bet kokiu oru. Jūs galite rinktis skirtingas konstrukcijų formas, stogo tipus, šonines uždangas, apšvietimą, valdymo būdus.

Ieškote ilgaamžio sprendimo savo namo ar pastato fasadui?

Gardendreams Stoginės

Terasa, aliuminio stoginės, pavėsinės, tvorelės bei stiklinių stumdomų konstrukcijų gamyba, tai ilgametę patirtį sukaupusios, Vokietijos kompanija „Gardendreams“, produktai. Per gana trumpą laiką ši įmonė tapo viena didžiausių terasų statinių tiekėjų rinkoje. Taip pat, tai viena didžiausių kompanijų, turinčių platų atstovų tinklą Europoje. “Gardendreams” gaminių asortimentas pasižymi įvairove ir novatoriškumu. Ten, kur dauguma tiekėjų pristabdo, “Gardendreams” drąsiai eina į priekį. Gamintojo strategija apima nuolatinį naujų produktų kūrimo procesą bei esamų tobulinimą.