Easy Edition stoginės–
nuostabus sprendimas Jūsų terasai

Ieškote modernaus būdo pasislėpti nuo saulės ar lietaus būnant terasoje? Norite apsaugoti savo terasą ir lauko baldus? Tuomet aliuminio stoginės, kaip tik Jums! Šios stoginės gaminamos Vokietijoje.

Legend Edition stoginės–
beveik neriboto dydžio pasirinkimas

Ar ieškote išskirtinės išvaizdos stoginės ir reikalinga maksimaliai šviesi terasa? Tada turėtumėte pasirinkti „Legend Edition“ stoginę su stikliniu stogu. Ši stoginė suteikia daug privalumų. Stiklinio stogo dėka sukuriamas šviesos atspindys, dėl kurio jūsų terasa taps erdvesne. Be to, nebus tamsių erdvių, o stiklo generuojama šiluma suteiks jaukumą vėsiais vakarais. Saulėta dieną saulės spindulių teikiamą šilumą galima prislopinti papildomai sumontuojamų žaliuzių pagalba.

Expert Plus Edition stoginės–
nuostabus sprendimas Jūsų terasai

Expert Edition tai tarsi Legend Edition stoginės, kurių skirtumas yra didesnis, papildomas storas bei sustiprintas latakas. Jo dėka galima turėti didesnę bei platesnę stoginę.  Tai ne tik duoda geresnį vaizdą, bet ir sukuria daugiau erdvės. Viso to dėka jūs turite daugiau galimybių sustatyti kambarį pagal savo norus. Taip pat Expert Edition stoginės naudojamos, kai norima įrengti šonines ir/arba priekines sieneles

Superior Edition stoginės–
beveik neriboto dydžio pasirinkimas

Superior Edition stoginės yra tarsi karalius tarp visų aliuminių stoginių. Tai pasaulinės klasės produktas. Superior Edition stoginės yra labai didelio našumo, todėl gali būti pastatytos iki 7m ilgio ir 6m gylio. Tai yra net 42 m² plotas ir tik dviejų atramų pagalba. Su storesniais latakais bei atraminiais stulpais ši stoginė yra tinkama viešojo maitinimo įmonėms ir sporto asociacijoms.

Unikalus stoginės sprendimas–
Flat Roof Stoginės

Ši stoginė derės prie bet kurio namo. Stoginės išorinės konstrukcinė dalis paslepia suformuotą minimalų nuolydį ir dėl to ji atrodo jog būtų plokščiu stogu. Šis stoginė gali būti net iki 7m pločio ir 4m gylio. Ji komplektuojama tik su 8m grūdintu stiklu. Taip pat yra galimybė įrengti stiklines pertvaras, nustumiamas duris ir pan. kas leis jums džiaugtis terasa ir šaltais vakarais.

Loading...