Project Description

Princų rezidencija Ballenstedte
Pasikartojantys žydėjimo laikai

Jau XVII amžiuje princas Friedrichas Albrechtas paskelbė gražiausia Ballenstedto rezidencija. Ant buvusio vienuolyno pamatų jis pastatė reprezentacinį rūmų kompleksą, kuris šiandien kasmet pritraukia tūkstančius lankytojų į Vorharzo vietovę. Pilies terasoms Albrechtas pasirinko megawood® terasines lentas, apie kurias žinojo …
Ballenstedo miesto gyventojai tuo įsitikinę ir savo miesto pilyse, soduose ir balkonuose stato atpalaiduojančias saulės terasas, pagamintas iš megawood®. Šiuose gražiuose namuose buvo naudojamos obliuotos „PREMIUM PLUS“ lentos, kurių spalva buvo Lavabaun. Lentų plotis – 242 mm, todėl jos idealiai tinka tokio dydžio paviršiams.

Be to terasose ir soduose, buvo naudojami konstrukciniai elementai, kad pagyvintų naujas dizaino idėjas, tokias kaip stalai, kėdės ar laipiojimo bokštai. Net laiptai yra pagaminti iš konstrukcinių lentų.

Ballenstedters per amžius išliko kūrybingi ir sukūrė gražias sodo oazes. Be to, jie papildo savo sodo ansamblį patvariais ir lengvai prižiūrimais vazonais, pagamintais iš tos pačios ekologiškos medžiagos. Taigi vieta vėl patyrė puikų klestėjimo laiką istorinio pilies ansamblio šešėlyje.